Aplikacje mobilne i aplikacje na zegarki – Dexcom
Proglikemia

oficjalny dystrybutor Dexcom w Polsce

Aplikacje Dexcom G6 na smartfon i zegarek

System CGM Dexcom G6 wyświetla odczyty glukozy w czasie rzeczywistym i inne przydatne funkcje bezpośrednio na Twoim urządzeniu inteligentnym1, by ułatwić Ci kontrolowanie cukrzycy w każdym miejscu.

Oglądaj odczyty glukozy, twórz alarmy i wiele więcej!

Z aplikacjami Dexcom G6 na smartfon i inteligentny zegarek będziesz mógł widzieć swoje odczyty glukozy w czasie rzeczywistym i korzystać z innych pomocnych funkcji jak:

  • strzałki trendu
  • wykres trendów
  • zapisywanie zdarzeń
  • dostosowywanie alarmów
  • udostępnienie swoich wyników nawet 5 osobom

Bądź świadom,
czy rośniesz, czy spadasz

Podejmuj decyzje terapeutyczne bez nakłuwania palców2 i bez kalibracji. Strzałka trendu pokaże Twój aktualny odczyt i informację o tym, czy w przeciągu najbliższych 30 minut może wzrosnąć, czy spaść. Każdy reaguje inaczej na terapię, skonsultuj ze swoim lekarzem jak zarządzać swoją glikemią.

Aplikacja Dexcom G6 działa też na inteligentnych zegarkach

Oprócz telefonu1 dyskretnie odczytuj swoje wyniki glukozy z tarcz Apple Watch oraz zegarków z Androidem i podejmuj decyzje o swojej cukrzycy w każdym otoczeniu. Możesz nawet tak ustawić zegarek, by wyświetlał Twój wynik i strzałkę obok czasu.

Zegarek będzie działał wyłącznie w połączeniu z kompatybilnym smartfonem1.

Potrzebujesz wsparcia technicznego?
Jesteśmy tu dla Ciebie

Nasz dział wsparcia technicznego zapewnia pomoc 5 dni w tygodniu. Weź udział w naszych bezpłatnych webinarach, zobacz filmy instruktarzowe lub przejdź interaktywny kurs wprowadzający z systemu G6. Jesteśmy tu po to by wspierać Cię w poprawnym korzystaniu z systemów ciągłego monitorowania glikemii (CGM) Dexcom.

Wsparcie techniczne

Zespół wsparcia technicznego zapewnia pomoc 5 dni w tygodniu.

Poniedziałek i środa: 08:00 - 16:00
Wtorek, czwartek i piątek: 10:00 - 18:00

SKONTAKTUJ SIĘ

Darmowe webinary o produktach Dexcom

Wykonaj kolejny krok

Dexcom G6 objęty jest częściową refundacją. Zobacz listę miejsc gdzie kupisz system G6.

Zobacz gdzie kupisz
1Lista kompatybilnych urządzeń dostępna pod adresem: http://www.dexcom.com/compatibility

2Jeżeli Twoje objawy lub oczekiwania nie są zgodne z wynikami z G6 decyzje terapeutyczne podejmuj na podstawie badania glukometrem

Chcesz otrzymywać informacje o produktach Dexcom?

Zapisz się do newslettera – podaj adres e-mail i naciśnij przycisk subskrybuj, a po otrzymaniu wiadomości - potwierdź swój e-mail.

* wymagane
Jeżeli chcesz, aby w ramach newslettera byłby kierowane do Ciebie tylko wybrane informacje, zgodnie z niżej wymienionymi kategoriami – zaznacz właściwe.

Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie klikając w link każdej otrzymanej od nas wiadomości lub kontaktując się z nami. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Administratorem danych osobowych jest Proglikemia sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Skierniewickiej 16/20. Dane są przetwarzane w celu realizacji marketingu bezpośredniego w postaci wysyłki informacji handlowych. Masz prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz do wycofania zgody w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.