Dexcom Follow – Dexcom
Proglikemia

oficjalny dystrybutor Dexcom w Polsce

Strona główna Dexcom Follow

Aplikacja Dexcom Follow
dla rodziny i przyjaciół

Aplikacja Dexcom G6 ma wbudowaną funkcję udostępniania danych Share1, która pozwala podzielić się swoimi odczytami G6 z innymi i budować grupę wsparcia, jakiej potrzebujesz.

Udostępnij swoje odczyty glukozy
nawet 5 osobom

Pobierając aplikację Dexcom Follow obserwujący mogą widzieć Twoje odczyty glukozy bezpośrednio na swoim smartfonie2, niezależnie od tego czy mieszkają dwa bloki dalej czy w innym mieście1.

Obserwujący łatwo dostosuje otrzymywane informacje

Obserwujący może modyfikować alarmy i sprawdzić glikemię udostępniającego w każdym czasie dnia i nocy, tak długo, jak długo udostępniający zgadza się na udostępnianie. Dostęp do bieżących odczytów glikemii najbliższych może zapewnić większy spokój ducha i udostępniającemu, i obserwatorowi.

Potrzebujesz wsparcia technicznego?
Jesteśmy tu dla Ciebie

Nasz dział wsparcia technicznego zapewnia pomoc 5 dni w tygodniu. Weź udział w naszych bezpłatnych webinarach, zobacz filmy instruktarzowe lub przejdź interaktywny kurs wprowadzający z systemu G6. Jesteśmy tu po to by wspierać Cię w poprawnym korzystaniu z systemów ciągłego monitorowania glikemii (CGM) Dexcom.

Wsparcie techniczne

Zespół wsparcia technicznego zapewnia pomoc 5 dni w tygodniu.

Poniedziałek i środa: 08:00 - 16:00
Wtorek, czwartek i piątek: 10:00 - 18:00

SKONTAKTUJ SIĘ

Darmowe webinary o produktach Dexcom

Pierwsze kroki z systemem Dexcom One+

W środę o 18:00

<

 

 

Szkolenie Dexcom G6 dla zaawansowanych

W czwartek o 18:00

Wykonaj kolejny krok

Dexcom G6 objęty jest częściową refundacją. Zobacz listę miejsc gdzie kupisz system G6.

Zobacz gdzie kupisz
1Wymagana jest osobna aplikacja Follow

2Lista kompatybilnych urządzeń dostępna pod adresem: http://www.dexcom.com/compatibility

Chcesz otrzymywać informacje o produktach Dexcom?

Zapisz się do newslettera – podaj adres e-mail i naciśnij przycisk subskrybuj, a po otrzymaniu wiadomości - potwierdź swój e-mail.

* wymagane
Jeżeli chcesz, aby w ramach newslettera byłby kierowane do Ciebie tylko wybrane informacje, zgodnie z niżej wymienionymi kategoriami – zaznacz właściwe.

Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie klikając w link każdej otrzymanej od nas wiadomości lub kontaktując się z nami. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Administratorem danych osobowych jest Proglikemia sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Skierniewickiej 16/20. Dane są przetwarzane w celu realizacji marketingu bezpośredniego w postaci wysyłki informacji handlowych. Masz prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz do wycofania zgody w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.