Dexcom Follow – Dexcom
Proglikemia

oficjalny dystrybutor Dexcom w Polsce

Aplikacja Dexcom Follow
dla rodziny i przyjaciół

Aplikacja Dexcom G6 ma wbudowaną funkcję udostępniania danych Share1, która pozwala podzielić się swoimi odczytami G6 z innymi i budować grupę wsparcia, jakiej potrzebujesz.

Udostępnij swoje odczyty glukozy
nawet 5 osobom

Pobierając aplikację Dexcom Follow obserwujący mogą widzieć Twoje odczyty glukozy bezpośrednio na swoim smartfonie2, niezależnie od tego czy mieszkają dwa bloki dalej czy w innym mieście1.

Obserwujący łatwo dostosuje otrzymywane informacje

Obserwujący może modyfikować alarmy i sprawdzić glikemię udostępniającego w każdym czasie dnia i nocy, tak długo, jak długo udostępniający zgadza się na udostępnianie. Dostęp do bieżących odczytów glikemii najbliższych może zapewnić większy spokój ducha i udostępniającemu, i obserwatorowi.

Potrzebujesz wsparcia technicznego?
Jesteśmy tu dla Ciebie

Nasz dział wsparcia technicznego zapewnia pomoc 5 dni w tygodniu. Weź udział w naszych bezpłatnych webinarach, zobacz filmy instruktarzowe lub przejdź interaktywny kurs wprowadzający z systemu G6. Jesteśmy tu po to by wspierać Cię w poprawnym korzystaniu z systemów ciągłego monitorowania glikemii (CGM) Dexcom.

Wsparcie techniczne

Zespół wsparcia technicznego zapewnia pomoc 5 dni w tygodniu.

Poniedziałek i środa: 08:00 - 16:00
Wtorek, czwartek i piątek: 10:00 - 18:00

SKONTAKTUJ SIĘ

Darmowe webinary o produktach Dexcom

Wykonaj kolejny krok

Dexcom G6 objęty jest częściową refundacją. Zobacz listę miejsc gdzie kupisz system G6.

Zobacz gdzie kupisz
1Wymagana jest osobna aplikacja Follow

2Lista kompatybilnych urządzeń dostępna pod adresem: http://www.dexcom.com/compatibility

Chcesz otrzymywać informacje o produktach Dexcom?

Zapisz się do newslettera – podaj adres e-mail i naciśnij przycisk subskrybuj, a po otrzymaniu wiadomości - potwierdź swój e-mail.

* wymagane
Jeżeli chcesz, aby w ramach newslettera byłby kierowane do Ciebie tylko wybrane informacje, zgodnie z niżej wymienionymi kategoriami – zaznacz właściwe.

Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie klikając w link każdej otrzymanej od nas wiadomości lub kontaktując się z nami. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Administratorem danych osobowych jest Proglikemia sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Skierniewickiej 16/20. Dane są przetwarzane w celu realizacji marketingu bezpośredniego w postaci wysyłki informacji handlowych. Masz prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz do wycofania zgody w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.