DEXCOM G6 – darmowy webinar dla zaawansowanych – Dexcom
Proglikemia

oficjalny dystrybutor Dexcom w Polsce

Strona główna DEXCOM G6 – darmowy webinar dla zaawansowanych

DEXCOM G6 – darmowy webinar dla zaawansowanych


Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar prowadzony przez doświadczoną edukatorkę diabetologiczną panią mgr Agnieszkę Sauter-Majsterek. Wystarczy, że zarejestrujesz się  na wydarzenie wypełniając poniższy formularz. Po zapisaniu się, otrzymasz link do webinaru na podany w rejestracji adres mailowy.

Tematy, które zostaną omówione podczas naszego spotkania to:

  • Jak efektywnie dopasować alarmy i ostrzeżenia do naszych potrzeb?
  • Najczęściej pojawiające się komunikaty systemowe
  • Pielęgnacja skóry i przygotowanie jej do aplikacji sensora
  • Stosowanie systemu Dexcom G6 w sytuacjach ekstremalnych
  • Jak rozumieć różnice między glukometrem, a system rtCGM?

Kim jest nasza prowadząca?

Agnieszka Sauter- Majsterek jest magistrem pielęgniarstwa i edukatorką diabetologiczną. Pracuje w Uniwersyteckim Centrum Pediatrii im. Marii Konopnickiej w Łodzi na oddziale diabetologii dziecięcej. Diabetologia fascynuje ją od ponad 20 lat. W życiu prywatnym pani Agnieszka jest fanką nowych technologii, które bardzo dynamicznie wkroczyły również w tę dziedzinę medycyny. 

Serdecznie zapraszamy!

Chcesz otrzymywać informacje o produktach Dexcom?

Zapisz się do newslettera – podaj adres e-mail i naciśnij przycisk subskrybuj, a po otrzymaniu wiadomości - potwierdź swój e-mail.

* wymagane
Jeżeli chcesz, aby w ramach newslettera byłby kierowane do Ciebie tylko wybrane informacje, zgodnie z niżej wymienionymi kategoriami – zaznacz właściwe.

Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie klikając w link każdej otrzymanej od nas wiadomości lub kontaktując się z nami. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Administratorem danych osobowych jest Proglikemia sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Skierniewickiej 16/20. Dane są przetwarzane w celu realizacji marketingu bezpośredniego w postaci wysyłki informacji handlowych. Masz prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz do wycofania zgody w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.