Pierwsze kroki z systemem Dexcom ONE+ – Dexcom
Proglikemia

oficjalny dystrybutor Dexcom w Polsce

Strona główna Pierwsze kroki z systemem Dexcom ONE+

Pierwsze kroki z systemem Dexcom ONE+


Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar. Wystarczy, że zarejestrujesz się  na wydarzenie wypełniając poniższy formularz. Po zapisaniu się, otrzymasz link do webinaru na podany w rejestracji adres mailowy.

Tematy, które zostaną omówione podczas naszego spotkania to:

  • korzyści z korzystania z systemu,
  • konfiguracja aplikacji Dexcom ONE+,
  • wprowadzanie sensora,
  • ostrzeżenia i funkcje aplikacji,
  • usuwanie sensora.

Kim jest nasza prowadząca?

Joanna Płoska jest magistrem pielęgniarstwa i edukatorką diabetologiczną. Od 2015 roku pracuje w Poradni Diabetologicznej Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Jednak doświadczenie z cukrzycą typu 1 ma znacznie dłuższe, bo sama od ponad 20 lat choruje na tę chorobę. Dzięki temu doskonale rozumie problemy pacjentów i wie, jak bardzo pomocne w kontroli cukrzycy są nowe technologie. Joanna lubi je poznawać, testować i zachęcać wszystkich diabetyków, aby nie bali się nowości, które tak bardzo poprawiają komfort życia.

Serdecznie zapraszamy!

Chcesz otrzymywać informacje o produktach Dexcom?

Zapisz się do newslettera – podaj adres e-mail i naciśnij przycisk subskrybuj, a po otrzymaniu wiadomości - potwierdź swój e-mail.

* wymagane
Jeżeli chcesz, aby w ramach newslettera byłby kierowane do Ciebie tylko wybrane informacje, zgodnie z niżej wymienionymi kategoriami – zaznacz właściwe.

Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie klikając w link każdej otrzymanej od nas wiadomości lub kontaktując się z nami. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Administratorem danych osobowych jest Proglikemia sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Skierniewickiej 16/20. Dane są przetwarzane w celu realizacji marketingu bezpośredniego w postaci wysyłki informacji handlowych. Masz prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz do wycofania zgody w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.