Dexcom Clarity – Dexcom
Proglikemia

oficjalny dystrybutor Dexcom w Polsce

Strona główna Dexcom Clarity

Kontroluj cukrzycę z Dexcom CLARITY

Oprogramowanie Dexcom CLARITY na Twój kompatybilny telefon1 lub komputer to istotny element kontrolowania cukrzycy z systemem Dexcom. Zaloguj się przy pomocy swojej nazwy użytkownika Dexcom, by identyfikować wzorce, udostępniać dane lekarzowi, ustawiać swoje cele, znajdować wiedzę i inspiracje do polepszenia swojej kontroli nad cukrzycą.

Możesz połączyć swoje dane CLARITY ze swoją poradnią w dowolnym momencie, nawet przez zdalnie z aplikacji. W aplikacji Dexcom CLARITY wprowadź kod zaproszenia, który otrzymasz od swojego ośrodka zdrowia.

ZOBACZ NA KOMPUTERZE

lub pobierz aplikację

Porównuj okresy po wprowadzeniu zmian

Dzięki funkcji porównywania dostępnej w CLARITY możesz analizować poprawę wyrównania glikemii w czasie. Identyfikuj obszary wymagające poprawy oraz skuteczności wdrożonych rozwiązań przy pomocy tego wszechstronnego narzędzia.

Łatwa identyfikuj powtarzalne wzorce

Raport wzorców Dexcom CLARITY obejmuje dane wykresów glikemii z poszczególnych dni i wyświetla je na wykresie tygodniowym.

Raport ten da kontekst dla częstotliwości, czasu trwania i intensywności wzorców hipoglikemii oraz hiperglikemii, co może pomóc ustalić priorytety w kontrolowaniu cukrzycy.

Potrzebujesz wsparcia technicznego?
Jesteśmy tu dla Ciebie

Nasz dział wsparcia technicznego zapewnia pomoc 5 dni w tygodniu. Weź udział w naszych bezpłatnych webinarach, zobacz filmy instruktarzowe lub przejdź interaktywny kurs wprowadzający z systemu G6. Jesteśmy tu po to by wspierać Cię w poprawnym korzystaniu z systemów ciągłego monitorowania glikemii (CGM) Dexcom.

Wsparcie techniczne

Zespół wsparcia technicznego zapewnia pomoc 5 dni w tygodniu.

Poniedziałek i środa: 08:00 - 16:00
Wtorek, czwartek i piątek: 10:00 - 18:00

SKONTAKTUJ SIĘ

Darmowe webinary o produktach Dexcom

Pierwsze kroki z systemem Dexcom One+

W środę o 18:00

<

 

 

Szkolenie Dexcom G6 dla zaawansowanych

W czwartek o 18:00

Wykonaj kolejny krok

Dexcom G6 objęty jest częściową refundacją. Zobacz listę miejsc gdzie kupisz system G6.

Zobacz gdzie kupisz
1Lista kompatybilnych urządzeń dostępna pod adresem: http://www.dexcom.com/compatibility

Chcesz otrzymywać informacje o produktach Dexcom?

Zapisz się do newslettera – podaj adres e-mail i naciśnij przycisk subskrybuj, a po otrzymaniu wiadomości - potwierdź swój e-mail.

* wymagane
Jeżeli chcesz, aby w ramach newslettera byłby kierowane do Ciebie tylko wybrane informacje, zgodnie z niżej wymienionymi kategoriami – zaznacz właściwe.

Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie klikając w link każdej otrzymanej od nas wiadomości lub kontaktując się z nami. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Administratorem danych osobowych jest Proglikemia sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Skierniewickiej 16/20. Dane są przetwarzane w celu realizacji marketingu bezpośredniego w postaci wysyłki informacji handlowych. Masz prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz do wycofania zgody w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.